Možné dárky.


Kdy, jsou sklenice s potiskem ideálním dárkem nebo věcí, kdy se hodí. Jedná se většinou o různé akce, které si budou nést nějaký vtipný slogan nebo jména lidí nebo akce. Například jednou takovou akcí pořádanou každý rok je putování za Kounickou Frankovkou, kdy si lidé koupí vstup, společně se skleničkou na víno, kde máte potisk s názvem akce pro daný rok. Každý rok se mění styl. Většinou se jedná o podobné skleničky, na kterých se mění barevné znázornění, který udává daný rok. Pro rok 2024 byl rok oranžový a tak sklenice měli oranžový nápis. Je to skvělá příležitost, jak si odnést suvenýr z probíhající akce, a jedinečně si akci užít.

sklenice s potiskem

Chodíte od sklepa ke sklepu v několika přilehlých vesnicích, kde nabízí místní vinaři své kvalitní víno, které bylo předem ohodnoceno a obodováno. Můžete tak ochutnat víno menších vinařů, kteří prodávají jen na telefon nebo se jen tak k nim do sklepů nepodíváte. Taková akce nabízí spoustu zážitků, jak po stránce kulturní, kdy vidíte provedení jednotlivých sklepů, tak po stránce gurmánské, kde můžete ochutnat různé speciality, které mají u sklepů pozvané vinaři. Taková akce opravdu stojí za to.

sklenice s potiskem

Další akce, kde můžete takové sklo vidět, jsou dárkové předměty, kde na skleničce na víno je napsáno, nejlepší máma na světě, nebo na klidné chvíle ve dvou a podobně. Takových darů máte hodně a prodávají se skleničky na víno samostatně nebo v párech po dvou. Další možností jsou svatební skleničky, na kterých máte jména manželů s datem dané akce. Mohou je mít všichni hosté nebo jen manželé na projev svého spojení a na památku. Budou se jim pak hodit při společných rodinných chvílích. Jsou to prostě dobré dary, a suvenýry. Takových skleniček s potiskem můžete mít doma hned několik, ke svatbě, ke dni otců a matek nebo jen tak pro zlepšení nálady s nějakým vtipným sloganem.

About the Author

You may also like these