Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


K čemu slouží adaptér AC20?

Stávající stav

Stalo se vám už, že jste pošilhávali po příslušenství k oscilační, vibrační, multifunkční brusce a výrobce příslušenství měl jiný typ uchycení než má vaše bruska? Chtěli by jste používat například speciální kotouček na řezání plechů, který používají karosáři? Jak z toho ven? Cesty jsou dvě.

Řešení

1. Koupíte si nářadí od výrobce, který vyrábí vysněné příslušenství. Ale co s vaší starou bruskou, která pořád ještě dobře slouží? Jako dar ji nikomu dávat nebudete a jako zálohu si jí nenecháte, protože míříte k příslušenství, které není kompatibilní. Tak to ne!

2. Podíváte se na svoji značku brusky. Pokud je to Parkside, Fein, Black Decker, Bosch, Makita, Draper, Skil, MAC Allister, AEG, Milwaukee, Erbauer, Dremel, Worx, Rockwell, Einhell, Craftsman, Batavia, Genesis, Proxxon, Ridgid, Ryobi, změříte si rozměry a rozteče uchycení na výstupu brusky a porovnáte s naším adaptérem AC20. Rozměry odpovídají? Máte vyhráno!Jak to funguje?

Sada adaptéru se skládá ze tří částí. Redukčního adaptéru, přítlačné podložky a šroubu.

Redukční adaptér má na jedné straně vytvořené prohlubně, které zapadají do výstupu vaší brusky. Druhá strana je zdrsněná proto aby bylo dosaženo tření mezi nástrojem a adaptérem.
Přítlačná podložka tlačí na nástroj, který je přitlačován na zdrsněnou plochu adaptéru.
Šroub svírá sestavu podložky, nástroje, adaptéru a je uchycen do výstupu brusky.

Pokud tedy máte brusku, do které se nástroje uchycují šroubem, máte vyhráno a už nic vás nezastaví v nákupu příslušenství jiných výrobců!