Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


POWER8workshop

Pan Milan Chmelka z Kladerub nad Oslavou od nás v červnu 2015 koupil sadu POWER8workshop WS3 se dvěma akumulátory.

Zareagoval na naši výzvu o sdílení zkušeností a poslal nám fotky svých vyrobených schránek na "kešky", poklady hledané nadšenci do Geocachingu, při kterém na základě udaných souřadnic s pomocí GPS přístroje hledají schovanou schránku s logbookem. Po nalezení schránky, která se speciálně maskuje, aby nebyla na první pohled nezasvěcenému člověku viditelná, se zapíše nálezce do zápisníku ve schránce.

Ve většině případů nejde jenom o zběsilé běhání po lese, lezení po skalách a obcházení kostelů. Tvůrci keší se je snaží umístit na místa, která jsou něčím význačná. Takže kromě toho, že se pohybujete na čerstvém vzduchu, si můžete rozšířit obzory i v oblasti Vlastivědy.

Jaké krásné zjištění, že otec vede k manuální práci i své syny a mohu pogratulovat, že schránka na kešky pokrytá korkovými špunty je opravdu neotřelý nápad!

Zde je výňatek z emailu, který nám pan Chmelka zaslal.

Nevím tedy jak jiní zákazníci budou reagovat, ale do mně jste se trefil velice dobře!
Já si tu dílnu v kufru nemůžu vynachválit, to je prostě bomba. Pravda, na podnikání ve velkém by to asi nebylo, ale já jsem kutil a pro mně je to tedy fakt neskutečné! Před časem mně úchvátil Geocaching a pár keší jsem i založil. Schránky na ně dělám netradiční a ty, které mám ze dřeva jsem vyrobil na "CEL" přikládám fotku budky, není pro ptáčky, je keška.

Další fotografie, opět keš, ke které jsem dělal vnější schránku na plechovou bednu do země. Tady bohužel nemám detail.

Třetí fotka je kovová keš, nicméně na její uchycení jsem vrtal v lese do betonu dvě 8 cm hluboké díry právě příklepovou akuvrtačkou CEL. Tady musím ještě napsat, že to byl pěkný zážitek, když kus ode mne řvaly motorové pily a já tam vrčel s příklepovkou.Mladší syn si u mne vyrobil také jednu parádní kešku.

A starší zase krásnou kuchyňku dceři.


Prostě nenacházím dostatek slov chvály, jsem tím naprosto unešen!! Určitě bych tu dílnu v kufru doporučil dalším kutilům.

Mějte se krásně a předejte ode mne pozdravy plné díků ve Vaší firmě

Milan Chmelka

Podělte se také o vaše zkušenosti s ostatními. Jsme moc rádi, že díky našemu produktu vyrůstají v Mohelnu další šikovní lidé.