Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Upravím něco na zahradě s CEL Garden produkty?

Často se setkáváme s otázkou výkonu sekačky, či zastřihovače plotů. Zákazníci se obávají zda mají produkty dostatečný výkon a dá se s nimi reálně pracovat.

Ano, dá. Podívejme se na detaily a k čemu jsou vlastně určeny.

Sekačka LineTrimmer LT2

LT2 pro pohon používá 18V akumulátor, který jste zakoupili se sadou POWER8workshop, nebo samostatně s vrtačkou. Můžete také použít lehký a méně výkonný akumulátor PH10, který je navržen právě pro napájení zahradních produktů.

Sekačka je navržena pro dokončovací práce na vaší zahradě. Co to znamená? Trávník posekáte velkou sekačkou a místa, kam se velká sekačka s pojezdem nedostala, posekáte strunovou sekačkou.

Díky polohovatelné hlavě se jednoduše dostanete při sekání trávy pod lavičku, převislé větve keřů, a do míst, které jste museli na kolenou stříhat ručními nůžkami!

Otočné madlo a podpůrné kolečko pomůže při zarovnávání trávníku. Pokud tráva přepadává nad záhonek a sekačka s pojezdem ji nebyla schopna zvednout a posekat, přichází ke slovu tato sekačka.

Pro sekání používá standartní 1,5 mm plastovou strunu, kterou zakoupíte v každé prodejně se zahradním nářadím.

Zastřihovač plotů HedgeTrimmer HT2

Z osobní zkušenosti mohu potvrdit, že práce se zastřihovačem je snadná a zábavná. Když vidíte, jak se pod noži zastřihovače mění tvar keře a připadáte si jako Střihoruký Edward, nebudete už chtít pracovat s jiným zastřihovačem.

Neřešíte to, zda přestřihnete přívodní šňůru, díky lehké váze zastřihovače vás při práci nebolí ruce a práce se stává zábavou.

Zastřihovač je určen pro lehké trimování tvaru keřů. Silné větve výrobce doporučuje zkrátit pilou, nebo pákovými nůžkami. Pokud přece jenom narazíte na větev do průměru 1,3 cm, stříhejte ji co nejblíže k pohonné jednotce, aby nedocházelo ke zbytečnému namáhání střihací lišty na jejím konci.

Zastřihovač zvládl vytvarovat smrkový živý plot u kolegy na chalupě. Když sousedi viděli s čím střihá větve a jak ryshle mu jde práce od ruky, nechtěli věřit svým očím.