Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Jak uchytit v pile CS01 kotouče s vnitřním průměrem 18 mm?

Určitě se dostanete do situace, kdy budete v pile potřebovat použít jiný kotouč než originální CEL s vnitřním průměrem upnutí 10 mm. Pokud budete chtít řezat OSB desky, nebo lamino, doporučuje se použít kotouč s co nejjemnějšími zuby. Takový kotouč bohužel v nabídce nemáme, takže bude potřeba se poohlédnout po jiním dodavateli kotouče.

Mějte na paměti, že hledáte kotouč o maximálním průměru 140 mm a vnitřním upínacím otvorem 18 mm. V prodejnách s potřebani pro kutily se tyto kotouče dají zakoupit.

Postup montáže kotouče s vnitřním průměrem 18 mm do pily CS01:

Po otočení podložky, která drží kotouč, lze v pile použít i kotouče s upínacím otvorem 18 mm.

Upnutý kotouč s vnitřním otvorem 10 mm                                                 Vyšroubujte šroub a sejměte podložku

Takto drží podložka kotouč s upínacím otvorem 10 mm                               Dosedací plocha pro kotouč bez podložky

Podložku otočte, vložte do pily kotouč s vnitřním průměrem 18 mm, zasuňte do vnitřního otvoru kotouče výstupek podložky a utáhněte šroubem.