Co je to Pleaser


Pleaser. Docela nenápadný výraz, který by většina z vás v psaném textu či v mluveném projevu přehlédla a nevěnovala mu vůbec pozornost, dokud neznáte jeho pravý význam. Jakmile jej však začnete odhalovat, uvědomíte si, že je to jedna z nejúčinnějších pomůcek k dosažení nejkrásnějšího orgastického prožitku, jaký jste kdy v životě prožili. Pleaser totiž dodává lidské sexualitě velmi podmanivý tón, který mění docela nudné všední prožitky z vašich ložnic v něco zcela výjimečného.

krásná dívka

Mnoho mužů soustředí při sexu svou pozornost ihned na to hlavní – na prsní bradavky a vagínu. Bez těchto dvou částí ženského těla není sex sexem, to je sice nesporný fakt, ale k sexu patří i jiné části těla, a kdo objeví jejich kouzla a tajemství, dokáže si sex užít mnohem víc, než ti ostatní.

Na sexu je krásné to, že jej lze prožívat opakovaně, a že pokaždé si na vás vymyslí něco nového. My bychom tomu mohli jít trochu naproti a právě s Pleaserem. Co to tedy je, a jak to dokáže kvalitu sexu ještě více pozvednout do nebeských výšin?

boty Pleaser

Pleaser je dámská obuv, speciálně určená pro potěšení z ženského těla. Je konstruována tak, aby navodila mužské populaci maximální hladinu vyplavovaného testosteronu už jen při pouhém pohledu na ženská chodidla. Ta jsou v Pleaserech patrná ve velmi sexy poloze, se zvednutou úzkou patou na vysokých podpatcích, se zvýrazněnou hlubokou podélnou klenbou a s deltovitě se rozšiřujícím nártem, zakončeným do paraboly ustupujícími rozkošnými sexy prstíky s decentně nalakovanými nehty, nebo s nehty zcela bez syntetického laku, pouze v naturálním vzezření.

Muži bývají z takto odhalených chodidel vysloveně vedle, zatouží po tom mít je ve své blízkosti, pozorovat na nich všechny záhyby rýh otisků prstů a paty na bosých ploskách a těší se, až budou sandály na podpatku vyzouvat v posteli. Rukou jemně přejedou po stále ještě teplých vytlačených otiscích na hebké, sametové stélce, a brzy nastane okamžik, kdy jim vlhké chodidlo spočine na prsou a na tváři…

About the Author

You may also like these