Populární vesnice se mění


Chorvatsko je velice populární zemí, kterou můžete díky vzdálenosti od České republiky navštěvovat i několikrát ročně. mnoho lidí má rádo, když si na dovolenou mohou zajet vlastním autem, a protože do Chorvatska dojedete za pár hodin, často není co řešit, a právě Chorvatsko vyhraje na celé čáře. Je tu krásná architektura, mnoho památek, velice hezká příroda, a vždycky tu nasajete skvělou atmosféru při večerních procházkách u pláže.

pláž moře

Žaborič je jedno z nejpopulárnějších chorvatských míst. Je to vesnice, která je proslulá pro cestovní ruch. Voda je tu neuvěřitelně krásná, takže pokud si sem zajedete, nejspíš bude pěkně těžké vás z ní dostat. Právě tady je obrovský výběr ubytování, protože je to turisticky velice vyhledávané místo, tak právě proto je tu velký výběr apartmánů, ve kterých se můžete ubytovat na cestách k moři i vy. Apartmány jsou stále populárnější, protože nabízí soukromí, možnost si vařit a nejsou tak drahé jako hotely.

I když toto místo není největší svou rozlohou nebo počtem obyvatel, právě proto sem jezdí spousta turistů, protože je tu poměrně velký klid na rozdíl od jiných míst a měst v Chorvatsku. Nemusíte se ale bát že byste tu museli strávit dovolenou na konzervách a nebo si neustále jen vařit v některém z místních apartmánů. V Žaboriči vyroste nová pizzerie, takže o jídlo tu nouze rozhodně nebude.

chorvatsko split

Pokud hledáte investiční příležitost u moře, může být skvělým řešením nákup apartmánu, který je kousek od moře. Jistě vám neuniklo že se v Chorvatsku v turisticky nejpopulárnějších městech stačí nové a nové apartmánové domy. Je to z toho důvodu, že se zvýšila poptávka o apartmány o několik procent a stále stoupá. I vy si můžete pořídit svůj apartmán v Chorvatsku, stačí si ho vybrat a včas nás kontaktovat, aby se mezitím neprodal někomu jinému. Zájem roste a proto je potřeba jednat rychle.

About the Author

You may also like these