Představte vašim přátelům podlahové topení


Jak nejlépe představit vašim kamarádům podlahové vytápění v suchém systému https://heatsys.eu/podlahove_vytapeni.html, aby to bylo působivé a inspirativní?

V létě – v létě to samozřejmě nepůjde, to je, jako kdybyste chtěli postavit na zahradě sněhuláka na začátku července, ale přece jen tu jistá změna nastane – nikde nebude žádný radiátor, a pokud jsou vaši blízcí všímaví a radiátory jste v bytě již měli, může to být příjemná změna, protože radiátory nejsou zrovna dekorativní předměty. Všemožně je zakrýváme a snažíme se o to, aby nikde nebyl žádný z nich pokud možno vůbec vidět. Výjimkou jsou pouze tělesa v koupelně v podobě sušáku na ručníky.

topení v podlaze

V zimě – v zimním období je představení podlahového topení mnohem snazší. Může proběhnout zcela beze slov, tedy alespoň zpočátku. Každému ihned dojde, že jej tu máte, pokud vaší návštěvě vysloveně nevnutíte přezůvky, což by bylo samozřejmě kontraproduktivní a svým způsobem i nesmyslné. Jednou z největších předností podlahového vytápění je totiž teplo na bosá chodidla.

vytápění místnosti

Teplo na chodidla – lidská chodidla byla původně konstruována na bosonohou chůzi, jsou totiž opatřena největším počtem nervových zakončení na celém těle, a to má svůj platný význam zejména pro naše vnitřní orgány. Bosonohou chůzí posilujeme celé tělo, práci jater, ledvin, žaludku, tlustého střeva i plic, a jestliže doteky chodidly na podložce ještě umocníme teplem, je to o to intenzivnější. Tento přirozený fenomén byl však výrazně narušen celodenním nošením různých druhů obuvi, a namísto samoléčebného procesu si přiděláváme zbytečné starosti v podobě plochých nohou, vad páteře, problémů s klouby a nedostatečně prokrvenými vnitřními orgány.

Topením v podlaze se může všechno změnit, je to jeden z nejlepších způsobů, jak docílit toho, abychom byli přirozeně zdraví a nemuseli tak často navštěvovat lékaře a nakupovat syntetické léky v lékárnách.

About the Author

You may also like these