Pronajmout party stan na svatbu přináší řadu výhod


Až se podíváte na cenu pronájmu party stanu, možná vás napadne, že byste jej mohli využít pro akci, která k životu neodmyslitelně patří, a tou je svatba.

Svatební oslavy lze pořádat dvěma způsoby. Buď si zvolíte svatbu v interiéru, anebo ve venkovním prostředí. Rozdíl mezi těmito dvěma řešeními je zásadní, může vám to připadat zvláštní, ale svatba pod širým nebem přináší celou řadu výhod, které mají přímý vliv na psychiku, a tím pádem i na samotný průběh oslavy. Na svatbu pak totiž můžete vzpomínat jako na váš nejkrásnější den v životě, anebo naopak na den, který byste v životě nejraději vymazali.

svatba v exteriéru

Poškození nábytku – jen si představte, že slavíte svatbu v obývacím pokoji, kde se prohání děti, a některé z nich rozbije skleněnou vitrínu, poškrábe svou hračkou dřevěný povrch konferenčního stolku nebo skříňky, rozlije na nábytek sklenici s limonádou a ta část nábytku rozklíží, anebo se kus nábytku odlomí, když s ním vaši hosté budou pohybovat. Nic takového se nestane venku pod stanem, kde budete mít nábytek pouze plastový za pár korun.

svatební oslava

Koberce na podlaze – koberce bývají na oslavách velice vytížené a stává se, že se tu a tam objeví skvrna od kečupu, od hořčice, od červeného vína či od kávy, a vám pak zabere mnoho hodin práce je vyčistit, anebo si na čištění koberce musíte pozvat profesionály. Venku na zahradě probíhá oslava zpravidla na trávníku, a tam se můžete pohybovat jak v obuvi, tak naboso, a případné rozlité polévky, omáčky a kečupy tu nikoho nevzrušují.

Málo prostoru – svatby v interiérech často naráží na problém nedostatku prostoru, lidé tu o sebe zakopávají a může se tu vyskytnout i slabší projev ponorkové nemoci. To se vám ovšem venku na čerstvém povětří a na zahradním pozemku nemůže stát. Můžete se tu proběhnout, zacvičit si a zasportovat a přijít na jiné myšlenky mnohem lépe, než kdybyste byli uzavření v obývacím pokoji nebo v pronajatém salónku.

About the Author

You may also like these